FORGOT YOUR DETAILS?

Кольори металочерепиці. Який краще вибрати?

/ / Новини, Новинки
Цвета металлочерепицы. Какой лучше выбрать?

Кольори металочерепиці. Який краще вибрати?

На сьогоднішній день металочерепиця є одним з найбільш затребуваних матеріалів на покрівельному ринку. Вона проста в експлуатації, має невелику вагу і широку кольорову гаму. Вибираючи металочерепицю, насамперед, варто звернути увагу на виробника, товщину металу, цинкове покриття і вид полімеру. Колір металочерепиці ніяк не впливає на її якість і вибирається тільки згідно індивідуальним перевагам. Все ж давайте розберемося, які бувають кольору металочерепиці і який краще вибрати?

Відповідно до маркетингових досліджень найпопулярнішими у нашого населення є темно-червоний, шоколадний і зелений кольори покрівельних матеріалів.

Фактори, що впливають на вибір кольору металочерепиці

Цвета металлочерепицы. Какой лучше выбрать?

При виборі кольору металочерепиці варто відзначити декілька факторів:

 1. Кліматичні умови. Під впливом ультрафіолетових променів металочерепиця темних відтінків вигорає швидше. Такі кольори краще всього вибирати, якщо будинок розташований в тіні дерев, які даватимуть покрівлі захист від сонця.
 2. Якість матеріалу. Будь-яка металочерепиця поступово вигорає на сонці. Якісний виріб вигорає рівномірно і практично непомітно для людського ока, тоді як дешева металочерепиця вигорає плямами, що дуже негативно впливає на зовнішній вигляд будівлі.
 3. Полімерне покриття. Кожен полімер має свій гарантійний термін на естетичні характеристики. Поліестер служитиме без змін зовнішнього вигляду до 10 років, тоді як пурал і пластизол тримаються близько 20 років.
 4. Виробник. Весь обсяг металочерепиці найкраще купувати в одного виробника з однієї партії. Хоч хімічна промисловість і зробила крок далеко вперед, але все ж кольору різних партій можуть незначно відрізняться, що не дуже красиво буде виглядати на даху будинку. У різних же виробників маркування одного кольору насправді може бути абсолютно різною.
 5. Гарантія. Перед покупкою варто звернути увагу на гарантійний термін, який дає виробник на естетичні характеристики металочерепиці. Якщо металочерепиця до закінчення гарантійного терміну почала вигоряти нерівномірно, то можна вимагати її заміни згідно гарантії.

Серед покупців зустрічається помилкова думка, що металочерепиця темних кольорів швидше нагрівається, підвищуючи при цьому температуру в будинку. Це в корені не вірно. Колір виробу жодним чином не впливає на теплопровідність матеріалу. Фізичні властивості абсолютно однакові як у металочерепиці темних тонів, так і світлих.
Всі кольори металочерепиці маркуються згідно єдиному міжнародному стандарту, який був прийнятий у Німеччині в 1927 році. Скорочена абревіатура цього стандарту з німецької мови – RAL. Його палітра включає в себе 213 відтінків, кожен з яких має своє маркування.

Характеристики різних кольорів металочерепиці

Цвета металлочерепицы

На якому кольорі зупиниться, справа смаку кожного, ми ж можемо трохи розповісти про самі кольори:

 1. Коричневий – символізує силу характеру і здатність подолати будь-які труднощі. Найчастіше його воліють консерватори, у яких він викликає почуття захищеності, стриманості і стабільності. Металочерепиця коричневого або шоколадного кольору чудово поєднується з зеленню дерев, тому її рекомендується використовувати для будинків, оточених садом або парком.
 2. Бордово-червоний – характеризує цілеспрямованість і невгамовну енергію, що будить в людині спрагу діяльності. Дизайнери рекомендують його активним людям і бізнесменам. Красиво виглядає з аксесуарами схожих відтінків, а також в контрасті з чорним або білим кольором.
 3. Теракотовий – він найбільше нагадує натуральну глиняну черепицю. Це відтінок коричневого кольору, що нагадує обпалену кераміку. Активно використовується в практиці фен-шуй.
 4. Зелений – асоціюється з природою. Насичений зелений колір налаштовує на спокій, а приглушені тони створюють атмосферу зосередженості і зібраності. Такий колір рекомендують використовувати психологи, особливо у великих містах.
 5. Синій – дуже красиво виглядає при яскравому освітленні, тому при виборі даного кольору варто подбати про вечірне підсвічування. Світло-сині тони несуть розслабленість і заспокоєння, тоді як насичені можуть загнати в депресію, тому з цим кольором варто бути обережніше. Синя покрівля ідеально виглядає в ландшафті з водоймами, будь то озеро або річка. Також вона чудово підходить для прибережної зони. Ідеально поєднується з білими аксесуарами на фасаді або даху.
 6. Сірий – один з найбільш універсальних світлих відтінків. Чудово підходить для затемнених місць з недостатнім освітленням. Сіра покрівля чудово гармонує з навколишньою природою і вважається символом стриманості і стабільності. На ній свій вибір зупиняють люди, які цілеспрямовано і спокійно йдуть до поставленої мети.

Підібрати найбільш оптимальний колір, з урахуванням фасаду, аксесуарів і навколишнього ландшафту, можна самостійно або звернувшись до професійних дизайнерів. Але найголовніше не економити на якості металочерепиці, тоді й вибраний колір буде довго служити, і радувати око.

Можливо вам буде також цікаво:

Як вибрати якісну металочерепицю?

 Как выбрать качественную металлочерепицу?

Ціна металочерепиці в будь-якому кольорі однакова

TOP