FORGOT YOUR DETAILS?

Вогнестійкі панелі – відмінний спосіб захистити майно і людей

/ / Новини, Новинки
Вогнестійкі панелі

Вогнестійкі панелі. Швидкі темпи розвитку сучасного світу привели до появи безлічі нових приладів, що працюють від електроенергії, які значно збільшили навантаження на електромережу. Це стало великим ризиком, який знизив безпеку до критичного рівня і привів до неминучих спалахів і навіть до жертв. Щоб уникнути серйозних наслідків, були розроблені спеціальні декоративні панелі, основою яких є скломагнієвий лист, який має акрилове покриття.

Переваги вогнестійких покриттів

Стінові панелі, виконані на основі скломагнієві листа, досить активно використовують будівельники для захисту конструкцій з бетону, несучих стін житлових і громадських будівель, а також промислових об’єктів. Ці панелі рекомендовані для облицювання стель і стін в холах, на сходових клітинах, загальних коридорах, при створенні перегородок в офісах, танцювальних залах і в багатьох інших громадських приміщеннях.

Одним з основних переваг такого листа вважається його стійкість до вогню. В цілому, всі декоративні панелі – це надійний негорючий матеріал для оздоблення приміщень, причому ці властивості підтверджені відповідними сертифікатами. Основою панелі є скло, яке, як відомо не горить, тому її температурний ресурс становить приблизно 1200 градусів.

Чому саме панелі? Та тому, що під час пожежі стіни з бетону не горять, а ось внутрішнє оздоблення запалала миттєво. Даний матеріал не дозволяє вогню поширитися завдяки своїм негорючим властивостями, до того ж він не утворює диму, а це означає, що збиток від пожежі офісу або квартири буде самим мінімальним.

Монтуються декоративні панелі на спеціальні профілі, причому поверхні після їх установки не вимагають додаткової обробки, так як вони і без того естетично привабливі. Сьогодні такі панелі – кращий вибір для тих, хто піклується про безпеку офісу, будинку чи інших об’єктів, які потребують захисту від пожежі.

TOP